Formy płatności

Formy płatności za Zamówienie dokonane w WWW.PORADNIKIDLAPACJENTOW.PL

Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. 

Numer konta do wpłat:
41 1050 1012 1000 0090 3034 2324
z dopiskiem: Poradnik dla pacjentek ginekologicznych

Płatności elektroniczne PayU

Forma płatności dla Klientów preferujących płatności elektroniczne za pośrednictwem dedykowanej temu platformy. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, Klient ma możliwość natychmiastowego opłacenia Zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym Zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki. 

Płatność "za pobraniem"

Forma płatności dla Klientów, którzy chcą za zamówienie zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od listonosza. Przy zamówieniu prosimy sprawdzić, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia paczki.

Gotówka przy odbiorze osobistym

W przypadku odbioru osobistego pod adresem: OCI Sp. z o.o., ul. Hajoty 49, 01-821 Warszawa, płatność na miejscu tylko gotówką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl